Honeywell’in endüstriyel siber güvenlik liderliğine Frost&Sullivan’dan ödül

Honeywell endüstriyel nesnelerin interneti (IIoT) projelerinde müşterilerine sağladığı katma değerden ötürü Frost&Sullivan tarafından Müşteriye Değer Katmada Liderlik ödülüne layık görüldü.

Honeywell, sürekli artan ve değişkenlik gösteren siber tehditlere karşı müşterilerin güvenliğini sağlama konusunda liderliğini sürdürüyor.

Frost&Sullivan yayınladığı raporda Honeywell’in güvenlik danışmanlık hizmetleri, yönetilen güvenlik hizmetleri, entegre güvenlik teknolojileri ve siber güvenlik yazılım çözümleri ile bu ödülü kazandığı belirtiliyor.

Honeywell’in en önemli ürünlerinden biri olan endüstriyel siber güvenlik yazılımı ICS Shield ile firmalar altyapılarındaki IoT cihazlarını internete güvenle bağlıyor ve koruyor. Şu ana kadar tüm dünyada 6,000 kurulumu gerçekleştirilen ICS Shield çözümü son dönemde Honeywell tarafından gerçekleştirilen çalışmalarla kurumlar için operasyonel teknolojilerin güvenlik yönetiminde uçtan uca uygulanabilecek bir çözüm haline geldi.

ICS Shield ile aynı fiziksel endüstriyel tesis içinde kullanılan farklı tedarikçilere ait operasyonel teknolojilere yönelik siber tehditleri ortadan kaldıran Honeywell, endüstriyel siber güvenlik alanındaki liderliğini pekiştirdi. Artık endüstriyel müşteriler tüm tesislerindeki varlıklarının güvenliğini tek bir merkezden kontrol edebiliyor.

Honeywell’in ödülü hakkında daha detay bilgiyi buraya tıklayarak, Frost&Sullivan’ın raporunun tamamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.